Ceník VZV

Nechte si zdarma na email zaslat konkrétní nabídku pro vysokozdvižné vozíky Desta.

Jsme specialisté na vysokozdvižné vozíky od roku 1991. Naše firma Martin Rosulek – Rosservis provádí generální opravy vysokozdvižných vozíků Desta, servis VZV po celé České republice, provádíme také technické kontroly VZV a dodáváme náhradní díly.

Rádi Vám zašleme konkrétní cenovou nabídku pro Vámi zvolenou typovou řadu VZV, servisní opravu či náhradní díl na Destu.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva

Vysokozdvižné vozíky jednotlivých typových řad najdete v přehledu na této stránce >>

VZV Desta ceník

Prodej vysokozdvižných vozíků Desta – jedná se o použité VZV. Vozíky však nejsou výhradně bazarové. Každý tento vysokozdvižný vozík prošel kompletní generální opravou při níž bylo vyměněno a montováno 70% nových náhradních dílů. Garanci kvality provedené práce jsme schopni prokázat poskytovanou zárukou na celý stroj, a to ve výši 24 měsíců. Bazar VZV Vám nenabídne záruku na vozík. My vysokozdvižný vozík Desta dodáváme včetně záruční knížky. Spolu s mobilním servisem po celé České republice a Slovensku zajistíme případnou opravu VZV či servis VZV do 48 hodin od nahlášení závady. VZV Desta pořídíte levně, není nutná vysoká vstupní investice jako tomu je u nových vozíků. Desta zároveň nabízí díky záruce vysokou živnostnost stroje.

Ceny pro vysokozdvižné vozíky

Ceny vysokozdvižných vozíků Desta, které jsme schopni Vám sestavit se pohybují od 210.000,-Kč. Jen velmi ojediněle máme nabídku bazarového vysokozdvižného vozíku, který je pod hranicí 150.000,-Kč. Vysokozdvižné vozíky Desta MV16B už nesestavujeme a zřídka provádíme generální opravy na tento typ. Každý vysokozdvižný vozík, který projde naší generální opravou je garantován zárukou 24 měsíců. Ceny jednotlivých typových řad VZV Desta najdete výše v odkazu.

 

Kate Spade Outlet

-

KateSpade Outlet

-

Kate Spade Outlet Bags

-

Kate Spade Outlet Online

-

Kate Spade Bags Outlet

-

Cheap Kate Spade Outlet Online