Leasing pro vysokozdvižný vozík

Obratem Vám spočítáme výši leasingových splátek

    Vaše jméno:
    Váš email:
    Typová řada VZV:

Mnoho lidí řeklo, toto je mimo naše možnosti. Nabídl jsem jim leasing. Měli plno výhrad a tak jsem je poprosil, aby mě vzali sebou, až si půjdou vybírat svůj vysokozdvižný vozík. Nabídl jsem jim bezplatné poradenství.

Věnoval jsem se jim dva dny a navštívil řadu bazarů.

Vzali jsme papír a tužku a začali počítat.

První má otázka zněla, na jak dlouho vysokozdvižný vozík potřebujete? Pokud na dva roky, jsme tu správně, ale pokud přemýšlíte o jeho dlouhodobém využití, jsme ve špatném bazaru, a na špatném místě.

On mi povídá, že minimálně na deset let a že chce mít co nejméně problémů, že chce mít jistotu provozuschopnosti, a co nejnižší provozní náklady.

Rozumím Vám a na to mu povídám, tři roky záruky při Vašem provozu,  10% akontace, a měsíční splátka cca. 7.000,-Kč.

Projeli jsme spolu i další den řadu jeho typů a skutečně velmi objektivně jsme se snažili najít řešení. Trvalo dva měsíce od chvíle kdy jsem se s ním rozloučil. Zazvonil telefon a můj klient dospěl k rozhodnutí.

 

Přeci jenom to koupím na leasing. Víte, já potřebuju mít v tom stroji jistotu.

 

Asi druhý rok provozu, s vozíkem jeho zaměstnanec havaroval, spadl z rampy a vozík spadl tak nešťastně, že se rozlomil. Za pět dnů jsme ho zavezli strojem na bezplatné půjčení a do 30-ti pracovních dnů dostal zcela nový stroj.

Neplatil ani korunu, leasing má jedno z nejlepších a nejkomplexnější pojištění.

Leasing na zkrácené podklady

Jediné, co potřebujete k podepsání leasingové smlouvy je Váš občanský průkaz. Neprokazujete výši příjmů ani nedokládáte žádné zajištění.

Kate Spade Outlet

-

KateSpade Outlet

-

Kate Spade Outlet Bags

-

Kate Spade Outlet Online

-

Kate Spade Bags Outlet

-

Cheap Kate Spade Outlet Online