Opravy a servis VZV Desta

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis a opravy VZV Desta po celé České republice. K dispozici máme tým zkušených mechaniků vybavený servisními vozy. Opravu vozíku Desta jsme schopni zajistit  do 24 – 48 hodin od nahlášení závady.

Opravy VZV Desta

Již více než 20 let se specializujeme na vysokozdvižné vozíky Desta. Načerpané know-how proměňujeme v rychlé řešení jakékoli závady na vysokozdvižném vozíku. Úzká specializace na konkrétní značku VZV nám poskytuje maximální zaměření a profesionální odbornost. Provádíme opravy na VZV Desta jakékoli typové řady.

vzv servis pneuOpravy VZV Desta provádíme v sídle Vaší společnosti. Nemusíte nikam jezdit či dopravovat vozík. Naši servisní technici dojedou na sjednané místo a vysokozdvižný vozík opraví na určeném místě. Provádíme jak běžné opravy VZV Desta, tak rozsáhlé opravy vysokozdvižných vozíků. Většinu oprav jsme schopni provést do 48 hodin.

Podrobný popis závady na Vašem vozíku Desta nám pomůže připravit a dodat potřebné náhradní díly. Naše mobilní servisní vozy jsou speciálně uzpůsobeny pro flexibilní servisní opravy vozíků. Některé opravy však vyžadují specifické náhradní díly. Přestože servisní vozy jsou vybaveny nejpoužívanějšími náhradními díly na vozíky Desta, doporučujeme abyste co nejblíže specifikovali závadu a poruchu vozíku. Konkrétní popis případně fotografie závady VZV Desta nám pomůže připravit servisní vůz tak, aby oprava Vašeho vozíku proběhla bez problémů a co nejrychleji.

Opravy VZV Desta zajišťujeme po celé České republice a Slovensku. Máme komplexní síť servisních mechaniků a jejich vozů, kteří se pohybují po celém území ČR a Slovenska – není proto nutné zvlášť naceňovat náklady na dopravu.

Generální opravy VZV Desta a motorů Zetor

Motor diesel na VZV DestaProvádíme také generální opravy VZV Desta. Generální oprava vysokozdvižného vozíku probíhá s výměnou a montáží 70% nových náhradních dílů. VZV po generální opravě má vlastnosti a parametry nového stroje. Přestože se jedná o použitý vysokozdvižný vozík Desta, garantujeme Vám záruku na celý stroj v délce 24 měsíců (smluvně přebíráme servisní zabezpečení VZV).

Jsme schopni provést také opravy motorů Zetor, které se používají na VZV Desta. Dílčí opravy motoru Zetor i generální opravy motoru Zetor provádíme přímo na místě vysokozdvižného vozíku. Běžné opravy jsou tzv. „na počkání“, generální oprava motoru Zetor je záležitostí na cca 3 pracovní dny.

Servis VZV Desta

Zajišťujeme servis vysokozdvižných vozíků Desta. Servisní zabezpečení VZV Desta po celé České republice a Slovensku nabízíme v několika variantách.

servis desta ČRVarianty Desta servisu:

  • Servisní opravy VZV Desta
  • Technické prohlídka VZV Desta
  • Záruční servis VZV Desta
  • Pozáruční servis VZV Desta
  • Smluvní převzetí servizního zabezpečení VZV Desta

 

Smluvní převzetí servisního zabezpečení VZV Desta

VZV Desta 3222 TM opravaNabízíme smluvní převzetím servisního zabezpečení Vašeho vysokozdvižného vozíku Desta. V rámci této služby Vám nabízíme garanci záruky provozuschopnosti VZV v domluvené délce několika měsíců. Na naše vysokozdvižné vozíky Desta po generální opravě garantujeme 24 měsíční záruku nebo 1800 mth.

Jsme schopni převzít do smluvní záruky také Váš vysokozdvižný vozík Desta. Vysokozdvižný vozík prohlédne náš servisní technik a domluvíme se na podmínkách servisního zabezpečení (pravidelných servisních kontrol). V tomto případě Vám garantujeme rozšíření záruční doby na VZV.

Záruční servis VZV Desta

VZV Desta kabelyZáruční servis vysokozdvižných vozíků Desta zajišťujeme do 24-48 hodin po celé České republice. Jedná se o servis vysokozdvižných vozíků, které jsme dodali klientům či VZV Desta, u kterých jsme převzali smluvní servisní zabezpečení.

Servisní opravy jsme schopni zajistit přímo na Vámi určeném místě svými vyškolenými techniky.

Záruční servis má pro uživatele VZV Desta tu výhodu, že hradí pouze snížené náklady na dopravu.

Pozáruční servis VZV Desta

Pozáruční servis VZV Desta zabezpečíme do 72 hodin od nahlášení závady po celé České republice. Po domluvě jsme schopni servisně asistovat také na Slovensku.

Servisní opravy VZV Desta

Motor VZVSvými vyškolenými techniky zajišťujeme komplexní servisní opravy VZV Desta. Jsme schopni rychle odtranit běžné i rozsáhlé závady a poruchy na strojích Desta. Naše úzká specializace na vysokozdvižné vozíky pouze značky Desta nám umožnila během 20 let v této oblasti rozšířit naše know-how natolik, že jsme schopni opravit skutečně každý vysokozdvižný vozík Desta.

Součástí našeho servisního zázemí je i dobře vybavený sklad náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky DESTA.

Potřebujete opravu a servis VZV Desta?

Pokud máte závadu či poruchu vysokozdvižného vozíku Desta, neváhejte nás kontaktovat. Do níže uvedeného formuláře prosím specifikujte závadu VZV. Obratem Vás budeme informovat o pozici našeho servisního technika, který je nejblíže Vašemu sídlu a navrhneme Vám způsob servisní opravy.

Níže uvedený formulář neslouží jako závazná objednávka. Jedná se o nezávaznou informaci dostupnosti servisu VZV Desta, našich techniků v rámci ČR a Slovenská a dostupnosti potřebných náhradních dílů pro opravu VZV. Získejte napřed informace o dostupnosti a nacenění našeho Desta servisu.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva

 

Kate Spade Outlet

-

KateSpade Outlet

-

Kate Spade Outlet Bags

-

Kate Spade Outlet Online

-

Kate Spade Bags Outlet

-

Cheap Kate Spade Outlet Online